Trailer Guardians of the Galaxy prezentuje kolejnego złoczyńcę

Gra otrzyma ray tracing i DLSS na PC.

Nowy trailer Guardians of the Galaxy prezentuje złoczyńcę, na którego natkniemy się w toku kampanii fabularnej. Ujawniono także kilka detali na temat wersji PC.

Podobnie jak i poprzedni materiał wideo tego typu, zamiast „standardowej” rozgrywki oglądamy przerywnik filmowy. Głównym bohaterem jest Grand Unifier Raker, ale wygląda na to, że kosmiczny kapłan stanowi tylko wprowadzenie do większego „zła”.

Kardynał Kościoła Prawdy nie jest całkiem nową postacią, lecz kojarzyć go będą zapewne tylko najbardziej zagorzali fani komiksów ze Strażnikami Galaktyki. Postać pojawiła się ostatnio w 2010 roku, w 22. zeszycie serii „Guardians of the Galaxy Vol 2”.

Trailer opublikowano na oficjalnym kanale Nvidii, co przełożyło się także na ujawnienie szeregu detali na temat wersji PC. Jak podano, współpraca z Eidos przekłada się między innymi na ray tracing (ale najwyraźniej tylko w sferze odbić) oraz na wsparcie dla technologii DLSS.

Marvel's Guardians of the Galaxy ukaże się 26 października na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (przez „chmurę”). To dość krótki termin, biorąc pod uwagę fakt, że projekt zapowiedziano na czerwcowych targach E3.

Pomimo drużyny w komplecie, gra nie jest tytułem stawiającym na kooperację. Wcielimy się wyłącznie w Star Lorda, czyli Petera Quilla. W walce skorzystamy z blasterów, ale też z pięści i kopniaków.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami