Ray tracing w imponującym Bright Memory: Infinite - nowy trailer strzelanki

RTX On.

Nowy zwiastun strzelanki Bright Memory: Infinite skupia się na prezentacji oprawy z włączoną techniką RTX od Nvidii. W materiale nie zabrakło scen z efektowną akcją.

Pod względem rozgrywki produkcja chińskiego FYQD-Studio przywodzi na myśl polskiego Shadow Warriora, choć jest szybsze i bardziej dynamiczne. Bohaterka używa zarówno broni palnej, jak też miecza.

Od sierpnia 2020 roku na Steamie dostępna jest rozbudowana wersja demonstracyjna - Episode 1. Twórca uznał jednak, że nie zamierza dalej rozwijać wstępu i woli zająć się pełnoprawną produkcją. Jeśli jednak kupiliśmy demo, pełne wydanie Infinite otrzymamy za darmo.

Akcja gry toczy się w futurystycznym mieście, w 2036 roku. Nadprzyrodzony fenomen na niebie aktywuje agentów organizacji SRO (w tym bohaterkę). Świat zostaje atakowany przez tajemnicze potwory, z którymi trzeba się zmierzyć.

Bright Memory: Infinite ma ukazać się jeszcze w tym roku na PC oraz Xbox Series X/S i Xbox One (na starszych konsolach możemy liczyć na maksymalną rozdzielczość Full HD), a w późniejszym terminie także na PlayStation 5.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami