Psychonauts 2 - jak wyrwać czerwone żarówki (bomby)

Wyciąganie telekinezą.

Podczas zabawy w Psychonauts 2 trafiamy nieraz na wybuchające żarówki, które w praktyce są bombami. Gdy się do nich zbliżymy, po chwili wybuchną, zadając nam obrażenia.

Czasem można je po prostu omijać, ale w niektórych fragmentach musimy się ich pozbyć. By to zrobić, należy użyć mocy telekinezy. Nie wystarczy jednak użyć jej na żarówce.

Najpierw użyj mocy na czerwonej żarówce (1), a potem zacznij ruszać się postacią (trzymając wciśnięty przycisk mocy!) tak, jakbyś chciał iść w tył - tym samym wyrywając bombę z podłoża.

zarowki

Wyrwaną żarówkę wyrzucisz w dowolnym kierunku, kiedy puścisz przycisk mocy telekinezy. Możesz nią rzucić we wrogów, jeśli są w pobliżu. Zniszczysz też nią fioletowe blokady. Możesz ją też po prostu wyrzucić gdziekolwiek.

Podobnymi bombami strzelają też czasem niektórzy wrogowie. Pamiętaj, że lecące w twoją stronę bomby możesz zestrzelić mocą PSI Blast.

Zobacz też: Psychonauts 2 - jak zniszczyć fioletowe zapory i ściany

Spis treści: Psychonauts 2 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami