Humandkind - polska wersja: jak włączyć

Spolszczenie gry.

Humankind to gra, w której czeka cię mnóstwo czytania tekstu by zrozumieć co dzieje się na ekranie i móc zaplanować kolejne akcje. Na szczęście twórcy postarali się o polską wersję językową. Na tej stronie wyjaśniamy jak zmienić język by móc grać po polsku.

Po uruchomieniu Humankind zauważysz, że interfejs jest po angielsku. Zmienisz to w samej grze, a nie np. na liście pozycji w bibliotece Steam, jak ma to miejsce w przypadku większości produkcji. W tym celu wejdź do menu głównego i kliknij w przycisk Settings (1).

064_humankind_polska_wersja_jak_wlaczyc_spolszczenie

Następnie przejdź do zakładki UI (2) i kliknij na rozwijaną listę przy Language (3). Z dostępnych opcji wybierz Polski (4).

065_humankind_polska_wersja_jak_wlaczyc_spolszczenie

Po wszystkim gra poinformuje cię, że konieczny jest restart by zmiany mogły zostać wprowadzone. Wyłącz i włącz grę, a po ponownym wejściu do menu ustawiony zostanie język polski.

Spis treści: Humankind - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Humankind - epoka neolityczna: jak awansować do starożytności

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami