Gamescom 2021 Xbox Stream - wszystkie zapowiedzi i trailery

Ogłoszenia w jednym miejscu.

Microsoft zorganizował pokaz gier Gamescom 2021 Xbox Stream, podczas którego opublikowano nowe materiały z różnych produkcji. Tutaj zebraliśmy wszystkie zwiastuny i zapowiedzi, które zobaczyliśmy w trakcie eventu.

Najważniejsze newsy z prezentacji:

Pozostałe zapowiedzi:

Microsoft Flight Simulator otrzyma sporo nowej zawartości. Wrześniowa aktualizacja to między innymi wprowadzenie wyższej szczegółowości terenów Niemiec, Szwajcarii czy Austrii. Fani otrzymają też samolot Junkers JU-52, a nawet nietypowy śmigłowiec - Volocopter.

Into the Pit to dynamiczny retro-FPS roguelite, w którym główną bronią są magiczne zaklęcia. Twórcy inspirowali sie tytułami takimi jak Hexen czy Heretic. Premiera 19 października.

Strategia Age of Empires 4 nie doczekała się niestety nowego materiału z rozgrywką. Zamiast tego, postanowiono zaprezentować wideo opowiadające o trebuszach.

Już 5 października ukaże się fabularny dodatek do Wasteland 3. Cult of the Holy Detonation zaoferuje nową lokację, wrogów, pancerze i broń, a także - rzecz jasna - nowe wątki opowieści i postacie niezależne.

Przedstawiciele Microsoftu zaprezentowali też pokaźny zestaw niezależnych produkcji od Humble Games, które trafią do usługi Game Pass w dniu swojej premiery.

Fani Sea of Thieves i Borderlands otrzymają niedługo dostęp do kosmetycznych przedmiotów, które pozwolą zmienić wygląd statku tak, by pasował bardziej do serii od Gearbox Software. Event, w trakcie którego można zdobyć taką nagrodę, rozpoczyna się już dziś.

Survivalowe State of Decay 2 doczeka się rozszerzenia. Dodatek Homecoming zadebiutuje 1 września. To darmowa aktualizacja, która wprowadzi do gry mapę z pierwszej części, a także nowych wrogów i wyposażenie.

Potwierdzono, że Crusader Kings 3 zmierza na konsole. Krótki zwiastun prezentuje nawet, jak ma wyglądać w niektórych sytuacjach sterowanie kontrolerem. Nie ujawniono daty premiery.

Debiutujące w grudniu The Gunk to interesująca produkcja o zmaganiach z zanieczyszczeniami na obcej planecie.

By móc eksplorować lokacje, bohaterka musi używać specjalnego „odkurzacza”, by wchłaniać tajemniczą, zalegającą wszędzie substancję. Poza tym wykorzystuje też swoje narzędzie do rozwiązywania zagadek środowiskowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami