Call of Duty: Vanguard - niemal 10 minut rozgrywki z kampanii fabularnej

Polina w Stalingradzie.

Przedstawiciele studia Sledgehammer zaprezentowali podczas Opening Night Live prawie dziesięciominutowy fragment gameplayu z Call of Duty: Vanguard.

Możemy przyjrzeć się sowieckiej piechurce Polinie, która musi przedrzeć się przez linię wroga, by dotrzeć do swoich sojuszników w Stalingradzie.

Zaprezentowane sceny są w dużej mierze liniowe i wyreżyserowane, co sugeruje, że to początek przygody. Warto jednak przypomnieć, że w Vanguard śledzić będziemy losy kilku postaci - nie wiadomo jeszcze, jak bardzo ich historie się połączą.

Fabuła gry ma skupić się na polowaniu na następcę Hitlera. Twórcy zdecydowali się przedstawić alternatywną wizję rzeczywistości, a więc zmagania będą częściowo toczyć się po 1945 roku.

Już w najbliższy weekend odbędą się pierwsze testy Call of Duty: Vanguard. Alfa dostępna będzie dla wszystkich, ale wyłącznie na konsolach PlayStation. We wrześniu testowa wersja trafi też do posiadaczy innych platform.

Pełna wersja gry debiutuje 5 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami