Polskie The Medium nie pojawi się w PS Plus - twórcy dementują plotki

Niepotwierdzone informacje nie są prawdziwe.

Krakowskie studio Bloober Team zdementowało doniesienia, które sugerowały, że The Medium wejdzie w skład wrześniowej oferty PS Plus.

Po mediach społecznościowych krąży grafika - stylizowana na oficjalny obrazek od Sony - z której wynika, że w przyszłym miesiącu abonenci wspomnianej usługi otrzymają polską grę, pakiet Tony Hawk's Pro Skater 1+2 i Haven. Ilustracja nie jest jednak prawdziwa.

„Ludzie pytają mnie, czy to prawda. Nie. The Medium na PS5 zadebiutuje 3 września z obsługą funkcji DualSense, ale z całą pewnością nie będzie dostępny w PS+ :)” - na Twitterze napisał Tomasz Gawlikowski, szef marketingu w Bloober Team.

Podobną wiadomość opublikowano na oficjalnym profilu polskiego studia, które potwierdziło, że najnowsza produkcja zespołu nie pojawi się w usłudze abonamentowej Sony.

The Medium dostępne jest już na PC i Xbox Series X/S. Główną bohaterką jest Marianna, która potrafi komunikować się ze światem zmarłych. W trakcie rozgrywki niejednokrotnie przemierzamy dwa wymiary - prawdziwy i duchowy - w tym samym czasie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami