Gramy w Psychonauts 2 - warto było czekać 16 lat

Sequel doskonały?

Sequel jednej z najbardziej nietypowych gier platformowych XXI wieku ukaże się 16 lat po premierze oryginału - już jutro, 25 sierpnia. Mamy już dostęp do Psychonauts 2 i prezentujemy rozgrywkę oraz pierwsze wrażenia w materiale wideo.

Recenzja wkrótce.

Fani powrócą do świata szpiegów infiltrujących umysły. Podstawy rozgrywki to eksploracja, rozwiązywanie prostych łamigłówek środowiskowych oraz walka z wykorzystaniem psionicznych mocy - choćby telekinezy czy tworzenia płomieni.

Gra trafi na PC, PS4, Xbox One, a uruchomimy ją także na konsolach nowej generacji. Double Fine zostało wykupione przez Microsoft, więc platformówka będzie dostępna w ramach usługi Game Pass.

Warto przypomnieć, że Psychonauts 2 powstało dzięki wsparciu fanów. W 2016 roku twórcy zebrali ponad 3,3 mln dolarów na rozpoczęcie prac nad grą. Kiedy twórcy dołączali do rodziny Xbox Studios, tytuł był już praktycznie gotowy - dodatkowe fundusze pozwoliły jednak deweloperom dopracować szczegóły.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami