Forza Horizon 5 - pad z przezroczystą obudową i sporo rozgrywki

Nowe materiały wideo.

Podczas konferencji na Gamescomie Microsoft poświęcił sporo uwagi Forza Horizon 5. Ujawniono nie tylko kolejne ujęcia z rozgrywki, ale także limitowany kontroler Xbox Series X/S.

Kolorowy pad wyróżni się między innymi tym, że górna - żółta - część obudowy będzie w pewnym stopniu przezroczysta, co pozwoli między innymi podziwiać przeciwwagi w silniczkach wibracji. Do tego różowo-niebieskie przyciski.

Jeśli o samej grze mowa, zaprezentowano kilka nowych ujęć, skupiających się na nowych samochodach i samym początku kampanii. Oglądamy Porsche przedzierające się przez dżunglę i flamingi, a także emocjonujący przejazd przez sam środek burzy piaskowej. Jest też zrzucony z samolotu Mercedes-AMG Project One, biorący udział w bardziej standardowym wyścigu na asfaltowych ulicach Meksyku.

Forza Horizon 5 zadebiutuje 9 listopada 2021 roku i będzie dostępna zarówno na PC, jak i Xbox Series X/S oraz Xbox One. W dniu premiery gra trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Wyruszymy na wycieczkę po Meksyku, a mapa będzie większa i bardziej zróżnicowana w porównaniu do poprzednich odsłon.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami