Call of Duty: Vanguard w 120 FPS na PS5 - wskazuje wersja alfa

Szczegóły z edycji testowej.

W najbliższy weekend na konsolach Sony odbędą się testy alfa Call of Duty: Vanguard. Już teraz pojawiły się pierwsze informacje z wczesnej wersji gry, w tym o wydajności produkcji.

Serwis Charlie Intel, który specjalizuje się między innymi w strzelankach wydawanych przez Activision, uzyskał dostęp do testowej edycji pozycji. Na Twitterze redakcja portalu przekonuje, że tytuł na PS5 może działać w 120 klatkach na sekundę.

Z wersji alfa wynika, że w Call of Duty: Vanguard powróci również opcja taktycznego biegu, przeskakiwanie przez murki i przeszkody, system rozstawienia broni oraz mechanika otwierania drzwi, choć tą ostatnią gracze dostosują w ustawieniach. Na razie brakuje jednak funkcji zmiany pola widzenia.

„Vanguard działa na silniku Modern Warfare. Jeśli podobało wam się, jak w MW się grało, jak wyglądała gra, spodoba wam się Vanguard. A ta produkcja ma nowsze mechaniki pokroju zniszczalnego środowiska” - piszą dziennikarze Charlie Intel.

Otwarte dla wszystkich testy alfa Call of Duty: Vanguard odbędą się w dniach 27-29 sierpnia na PS5 i PS4, natomiast 10 września rozpocznie się beta gry. Pełna wersja strzelanki ukaże się zaś 5 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami