O co chodzi w Rainbow Six Extraction? Ubisoft wyjaśnia zasady gry

W nowym materiale wideo.

Deweloperzy z Ubisoftu opublikowali wideo, w którym starają się wyjaśnić podstawy strzelanki Rainbow Six Extraction. Gra debiutuje na początku 2022 roku.

To produkcja stawiająca na kooperację, choć rozgrywka solo też ma być możliwa. Gracze mogą pokierować jednym z osiemnastu Operatorów znanych z Rainbow Six Siege - to między innymi Hibana, Doc, Rook, IQ czy Tachanka.

Przeciwnikami są zmutowane organizmy powstałe w wyniku zakażenia kosmicznym wirusem. W okresie premiery z niebezpiecznymi potworami gracze zmierzą się na dwunastu mapach. Co ciekawe, lokacje za każdym razem mają zaoferować inne cele, modyfikatory rozgrywki i różne rozmieszczenie wrogów.

Twórcy przygotowali aż trzynaście rodzajów misji. To standardowe rozbrajanie bomb czy wysadzanie celów, ale też mniej tradycyjne rodzaje rozgrywki - jak na przykład Specimen, w którym trzeba będzie zwabić konkretnego wroga w stronę pułapki i spróbować go schwytać.

Gadżety i broń dostępne dla postaci to nie tylko wyposażenie, które znamy z Siege, ale też nowe elementy ekwipunku. To choćby ładunek Field Wall, dzięki któremu stworzymy barierę ochronną czy specjalny laser do niszczenia szkodliwej substancji pozostawianej przez kosmitów.

Nie zabraknie oczywiście rozbudowanego systemu customizacji wyposażenia oraz wyglądu Operatorów, a także wielu nagród do odblokowania. Twórcy przygotują nawet tryb rankingowy do rywalizowania o jak najlepsze wyniki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami