Assassin's Creed Odyssey wkrótce w 60 FPS na PS5 i Xbox Series X/S

W kompatybilności wstecznej.

Ubisoft poinformował, że już jutro rano opublikuje łatkę Assassin's Creed Odyssey, wprowadzającą możliwość rozgrywki w 60 klatkach na sekundę na konsolach PS5 oraz Xbox Series X/S.

Tytuł oczywiście nigdy nie ukazał się na tych platformach w „natywnej" odsłonie - mowa o 60 FPS przy graniu w trybie kompatybilności wstecznej z PlayStation 4 oraz Xbox One.

Aktualizacja powinna ukazać się o godzinie 08:00 rano polskiego czasu, 24 sierpnia. Rozmiar wyniesie około 370 MB na Xbox One oraz 470 MB na PlayStation 4. Poza tym żadne inne zmiany nie są planowane - wynika z opisu na oficjalnym forum dyskusyjnym Ubisoftu.

Zapowiedź może być pewnym zaskoczeniem, ponieważ francuska korporacja koncentruje się obecnie na dalszym wspieraniu najnowszej odsłony serii, Assassin's Creed Valhalla.

Być może nie bez znaczenia jest fakt, że Valhalla kontynuuje pewne wątki fabularne właśnie z Odyssey, gdzie wcielaliśmy się w Kassandrę (lub w jej brata, Alexiosa). Co więcej, nieoficjalnie mówi się, że postać ta pojawi się wkrótce w kolejnym DLC.

Jeśli o aktualizacjach mowa, łatkę otrzymała także Valhalla. Tutaj cel także jest jeden - rozwiązać problem z zapisami rozgrywki, wprowadzony na konsolach PlayStation 4 i PS5 po publikacji najnowszego dodatku, Oblężenie Paryża.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami