Zapowiedź nowego Saints Row najpewniej już w przyszłym tygodniu

Sugeruje Geoff Keighley.

Na rozpoczynającym tegoroczny Gamescom pokazie Opening Night Live - zaplanowanym na 25 sierpnia - najprawdopodobniej dojdzie do zapowiedzi nowej odsłony serii Saints Row.

Tak przynajmniej sugeruje Geoff Keighley - gospodarz i organizator wspomnianego wydarzenia. Prezenter opublikował na Twitterze krótką animację, przedstawiającą napis „rebooting”, czyli „restartowanie”.

We wpisie nie pada nazwa Saints Row, ale do wiadomości dołączono link, który prowadzi do oficjalnej witryny internetowej serii od studia Volition. Na stronie widnieje identyczny komunikat o „restarcie”.

Można więc założyć, że na imprezie Keighleya zostanie oficjalnie zapowiedziana kolejna, pełnoprawna odsłona cyklu o gangu Świętych. Niewykluczone też, że projekt będzie nowym, odświeżonym startem dla marki.

Fakt, że prace nad następnym Saints Row trwają, nie jest tajemnicą. O powstawaniu produkcji informowano jeszcze w 2019 roku, ale dotychczas nie ujawniono żadnych szczegółów na temat tytułu.

Gamescom Opening Night Live odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Organizatorzy zamierzają transmitować wydarzenie między innymi w serwisach Twitch i YouTube.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami