Skyrim ukaże się w jeszcze jednej wersji - tym razem Anniversary Edition

Do tego darmowe wędkarstwo.

  • Skyrim Anniversary Edition ukaże się 11 listopada
  • Gra trafi tego dnia także na PS5 i Xbox Series X/S
  • W zestawie znajdzie się zestaw modów

Skyrim będzie obchodził w listopadzie 10. urodziny. Z tej okazji Bethesda szykuje kolejne wydanie słynnej produkcji, z podtytułem Anniversary Edition. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Wieści ujawniono podczas rozpoczętej wczoraj imprezy QuakeCon. Premiera 11 listopada, dokładnie w dziesiątą rocznicę. W zestawie znajdą się wszystkie treści ze Special Edition z 2016 roku oraz szereg innych bonusów.

Mowa o ponad 500 elementach z Creation Club. CC to pula „oficjalnych” modów przygotowanych przez graczy z całego świata, lecz sankcjonowanych przez Bethesdę. Dodatki te kupowaliśmy za kredyty: to nowe zadania, podziemia, przeciwnicy, bronie, czary i tak dalej.

Posiadacze The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition będą mogli przejść do wersji Anniversary Edition za opłatą (kwoty nie ujawniono), ale już transfer z poprzedniej generacji (Special) na obecne konsole (Anniversary) będzie darmowy.

Za darmo dla wszystkich graczy trafi za to opcja wprowadzająca wędkarstwo do świata gry.

W ramach obchodów 10. rocznicy premiery Bethesda planuje na 11 listopada także koncert w Alexandra Palace Theatre w Londynie. Muzykę z gry przedstawi Londyńska Orkiestra Symfoniczna oraz London Voices Choir. Całość będzie transmitowana na żywo.

Co interesujące, 11 listopada na konsolach obecnej generacji ukaże się także nowe wydanie GTA 5, więc opisywany czwartek zapowiada się na prawdziwy pojedynek tych nieśmiertelnych tytułów.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami