Humankind - jak ulepszać jednostki

Ulepszanie jednostek do nowocześniejszych wersji.

W trakcie rozgrywki w Humankind wyszkolisz dziesiątki, jeśli nie setki jednostek. Spora ich część przestanie jednak być wartościowa wraz z przechodzeniem do kolejnych epok. Możesz temu zaradzić ulepszając istniejące oddziały. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać i jakie wiążą się z tym koszty.

Jeśli zostało ci kilka starszych oddziałów z początkowych epok, z całą pewnością zauważyłeś ikonkę strzałki w górę (1) przy części z nich. Oznacza to, że jednostki te możesz ulepszyć do nowocześniejszych, odblokowanych przez kolejne ery.

044_humankind_jak_ulepszac_jednostki

W tym celu zaznacz interesujący cię oddział i najedź myszką na ikonkę poniżej nazwy jednostki(2). Wyświetli się niewielkie okno, w którym znajdzie się opis oddziału (3) w który zmieni się po ulepszeniu. We wspomnianym oknie znajdziesz też nowy koszt utrzymania (4), a także koszt ulepszenia (5). Jeśli zdecydujesz się na ulepszenie, po prostu kliknij wspomnianą ikonkę, a oddział natychmiast się zmieni.

Nie wszystkie jednostki możesz ulepszyć od razu. Oprócz wejścia do nowej epoki musisz często wykonać konkretne badania, zdobyć surowce czy wznieść odpowiednie budynki. Dopiero wtedy możliwa będzie podmiana. Musisz także posiadać odpowiednio dużo funduszy.

Poprzednio: Humankind - wydarzenia: wybory, konsekwencje

Spis treści: Humankind - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Humankind - wiara: religia, dogmaty, wyznawcy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami