Black Myth: Wukong - nowy gameplay z chińskiej gry akcji, która zachwyciła internet

Starcia w mroźnej scenerii.

Przedstawiciele studia Game Science opublikowali nowy gameplay z Black Myth: Wukong. Materiał pokazuje nieprezentowane wcześniej sceny i fragmenty potyczek z przeciwnikami, w tym z jednym bossem.

Grę ujawniono w 2020 roku. Szybko zwróciła uwagę internautów wysokim poziomem oprawy graficznej. Wykonanie techniczne zaintrygowało nawet naszych kolegów z Digital Foundry.

Black Myth: Wukong to gra akcji, kładąca nacisk na pojedynki bohatera z jednym oponentem - choć nie zabraknie starć z grupami wrogów. System walki przywodzi na myśl połączenie systemów z Sekiro i Devil May Cry. Fabuła bazuje na motywach legendy „Wędrówka na Zachód”.

Trailer zarejestrowano na PC, ale gra zmierza też na konsole - zapewne na PS5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy pracowali na Unreal Engine 4, choć nowy materiał pokazuje, że twórcy przeszli na nowszą wersję silnika.

Niezależne, chińskie studio Game Science zostało założone kilka lat temu. W jego skład wchodzi między innymi grupa byłych pracowników Tencentu. Deweloperzy stworzyli w przeszłości chociażby MMO zatytułowane Azura Online.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami