Syberia: The World Before zadebiutuje w grudniu, jest nowy trailer

Kate Walker powraca.

  • Syberia: The World Before to nowa odsłona serii przygodówek
  • Gra w grudniu ukaże się na PC, a w późniejszym terminie także na konsolach
  • Produkcja pozwoli wcielić się w dwie bohaterki

Firma Microids ujawniła dokładną datę premiery Syberia: The World Before, czyli kolejną odsłonę uznanej serii przygodówek. Gra ukaże się 10 grudnia na PC, a w 2022 roku trafi na konsole. Pozycja otrzyma polską lokalizację w formie napisów.

Opublikowano jednocześnie zwiastun, który wprowadza do fabuły produkcji. Tytuł opowie historię rozgrywającą się w 1937 i 2004 roku, przedstawiając losy dwóch bohaterek - siedemnastoletniej pianistki Dany Roze i znanej z wcześniejszych części Kate Walker.

Z udostępnionego przez twórców trailera wynika, że Kate ruszy śladem tajemniczej dziewczyny z portretu, którą okaże się właśnie Dana. W trakcie przygody przełączymy się pomiędzy dziewczynami, odkrywając ukrywane przez lata sekrety.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu nie zabraknie łamigłówek do rozwikłania, a także „pasjonujących dialogów”. Całość zostanie okraszona ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Inona Zura (autor muzyki do innych części serii oraz Fallout i Prince of Persia).

Na Steamie ruszyły już zamówienia przedpremierowe na Syberia: The World Before - cenę podstawowego wydania ustalono na 142,99 zł. Bonusem dodawanym do preorderów jest cyfrowy album z ilustracjami.

Przygotowano jednak także wersję Deluxe Edition, która kosztuje 177,28 zł. W skład pakietu wchodzi kopia gry, cyfrowa ścieżka dźwiękowa, fragment scenariusza oraz zestaw tapet, avatarów i szkiców.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami