[PLOTKA] Remastery GTA 3, Vice City i San Andreas dopiero w 2022 roku

Twierdzi informator.

Według niedawnych, ale nieoficjalnych wieści, Rockstar pracuje nad odświeżonymi wersjami GTA 3, Vice City i San Andreas. Doniesienia skomentował uznany informator Tom Henderson, który uważa, że remastery nie ukażą się w tym roku.

Internauta wyjaśnia na Twitterze, że nie chciał odnosić się do odnowionych wydań wspomnianych gier, ponieważ o wszystkim, co słyszał, już podobno napisano. Z jednym wyjątkiem - leaker nie wierzy, by podawanego terminu premiery udało się dotrzymać.

Pierwsze wieści sugerowały, że pakiet remasterów zadebiutuje na rynku najpóźniej w listopadzie. Zdaniem Hendersona, produkcje nie trafią do sprzedaży w tym roku, a dopiero w następnym, choć nie przedstawił precyzyjniejszej daty.

Przedstawione informacje nie są oczywiście potwierdzone. Internauta uchodzi co prawda za renomowanego leakera, aczkolwiek specjalizuje się głównie w produkcjach z serii Battlefield i Call of Duty.

Wcześniejsze nieoficjalne szczegóły sugerowały, że GTA 3, Vice City i San Andreas zostaną odświeżone na silniku Unreal Engine. Gry zaoferują rzekomo połączenie starej i nowej oprawy, niewykluczone więc, że nie zabraknie opcji przełączania pomiędzy oryginalną i współczesną grafiką.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami