Microsoft prezentuje tanie słuchawki dla konsol Xbox

Względem innych modeli firmy.

  • Nowe słuchawki dla konsol Xbox zadebiutują we wrześniu
  • Urządzenie wyceniono na 269 zł
  • Zestaw podłączany jest przez gniazdo audio 3,5 mm

Microsoft zapowiedział nowe słuchawki dedykowane konsolom Xbox. Zaprezentowany sprzęt wyróżnia się ceną, ponieważ jest jedną z najtańszych propozycji firmy - w przedsprzedaży kosztuje 269 zł. Urządzenie trafi na rynek 21 września.

Podobnie jak w przypadku droższych modeli, zestaw słuchawkowy stereo będzie kompatybilny nie tylko z konsolami koncernu z Redmond, ale również PC i platformami mobilnymi. Do podłączenia posłuży gniazdo audio 3,5 mm.

zestaw_sluchawkowy_stereo_xbox
Nowe słuchawki Microsoftu są przewodowe

Microsoft obiecuje lekką, elastyczna konstrukcję z regulowanym pałąkiem oraz miękkie i dusze nauszniki, które zapewnią „komfort użytkowania podczas długich rozgrywek”. Na jednym z tych ostatnich umieszczono elementy sterujące głośnością i przycisk do wyciszenia dźwięku. Do tego składany mikrofon.

Zestaw słuchawkowy zaoferuje także czyste audio w średnich i wysokich dźwiękach z mocnym basem. Poza tym nie zabraknie dźwięku przestrzennego, wykorzystującego technologie Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone: X.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami