Humankind - technologie: jak prowadzić badania

Dodawanie projektów do badań, nowe technologie.

Panel technologie w grze Humankind pozwala na zlecanie badań i odblokowywanie nowych typów jednostek, budynków i dzielnic. Dzięki temu zyskasz przewagę nad innymi graczami i szybciej awansujesz do nowej epoki. Z tej strony dowiesz się jak działa ta mechanika i jak sprawnie prowadzić badania technologiczne.

By odblokować badania technologiczne musisz wpierw awansować do starożytności. Następnie kliknij w ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu (1). Przy lewej krawędzi wyświetlą się dostępne technologie (2), których badania możesz zlecić.

038_humankind_technologie_jak_prowadzic_badania

Przy każdej technologii zobaczysz czas potrzebny do jej opracowania (3) - ten zależy od ilości punktów nauki (4), które generują twoje miasta. Temat ten poruszamy na stronie nauka: jak zdobywać punkty nauki. Na liście widnieją także nowe budynki i jednostki (5), do których zyskasz dostęp po odblokowaniu technologii.

By zlecić badanie musisz po prostu kliknąć na interesującą cię pozycję, a następnie przeklikać wskazaną na ekranie liczbę tur by zostało ono zakończone. Jeśli chcesz przejrzeć całe drzewko technologii, kliknij w przycisk przejdź do ekranu technologii (6). Znajdziesz tam wszystkie dostępne w grze projekty.

Badania technologiczne są bardzo ważne i powinieneś cały czas opracowywać nowe technologie. Dzięki temu, przy odpowiednim planowaniu, znacząco wyprzedzisz swoich sąsiadów pod względem rozwoju, a także siły jednostek, które będziesz rekrutował. Im większą zyskasz przewagę, tym łatwiej zdominujesz swoich wrogów.

Poprzednio: Humankind - nauka: jak zdobywać punkty nauki

Spis treści: Humankind - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami