Humankind - przemysł: punkty produkcji, jak przyspieszyć budowę

Przyspieszanie budowy i rekrutacji jednostek.

Przemysł w Humankind to jeden z zasobów - obok żywności, nauki i funduszy - produkowanych przez miasta. Od niego zależy to jak szybko wznoszone będą kolejne budynki czy rekrutowane jednostki. Z tej strony dowiesz się jak zwiększyć przemysł i ilość generowanych punktów produkcji.

W pierwszej kolejności zaznacz dowolne, należące do ciebie miasto (1). U góry ekranu wyświetli się niewielkie okno przedstawiające generowane w jego obrębie zasoby. Jednym z nich jest przemysł (2) oznaczony ikonką kół zębatych. Tam też znajdziesz liczbę punktów produkcji wytwarzaną z każdą turą. Jeśli najedziesz na tę ikonkę myszką, otrzymasz szczegółowe informacje o produkcji (3).

030_humankind_przemysl_punkty_produkcji_jak_przyspieszyc_budowe

Liczba generowanych punktów produkcji wpływa na szybkość konstruowanych budynków i rekrutacji jednostek - im wartość ta jest wyższa, tym mniej tur będziesz musiał poświęcić na produkcję. Sprawdzić to możesz najeżdżając myszką na dowolny budynek (4) na panelu po prawej stronie ekranu.

031_humankind_przemysl_punkty_produkcji_jak_przyspieszyc_budowe

W nowym oknie wyświetli się koszt (5) - jest to ilość punktów produkcji, które miasto musi wytworzyć, by ukończyć budowę (bądź rekrutację w przypadku jednostek). Znajdziesz tutaj także czas tworzenia (6) - liczbę tur potrzebna do zakończenia projektu. Dla przykładu, jeśli budynek ma koszt równy 400, a miasto produkuje 50, budowa zostanie ukończona w 8 tur. Jakakolwiek nadwyżka punktów produkcji wykorzystywana jest do budowy lub rekrutacji kolejnej rzeczy w kolejce.

Głównym sposobem na zwiększenie produkcji jest stawianie nowych dzielnic wytwórczych (7). Jak w przypadku innych zasobów będą one początkowo oferować niewielki wzrost, lecz da się go zwiększyć za pomocą budynków z zakładki infrastruktura, nowych reguł czy dogmatów religijnych. Wtedy też wydajność dzielnic wytwórczych (8) znacząco wzrośnie.

032_humankind_przemysl_punkty_produkcji_jak_przyspieszyc_budowe

Musisz dbać o ten parametr przez cała rozgrywkę. Od tego bowiem zależy jak szybko miasto będzie w stanie kończyć kolejne projekty, co bezpośrednio przełoży się na jego rozwój. Pamiętaj też, że im wyższa produkcja, tym szybsza rekrutacja nowych jednostek - a te przydadzą ci się przez całą rozgrywkę do walki z innymi nacjami.

Poprzednio: Humankind - żywność: jak zdobywać, wpływ na rozwój miast

Spis treści: Humankind - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Humankind - fundusze: złoto, jak zdobywać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami