Hades - Pakt Skruchy: wskaźnik ciepła i utrudnienia

Jeśli gra jest zbyt prosta.

W trakcie rozpoczynania przygody z grą Hades nasze ustawienia dotyczące trudności rozgrywki są dosyć ograniczone. Możemy zdecydować się na normalną zabawę lub nieco łatwiejszy Tryb boski. Później otrzymamy jednak możliwość mocnego utrudnienia zabawy.

pakt1

Możliwość taka pojawi się po pokonaniu finalnego bossa, czyli Hadesa. Po pojedynku ponownie wrócimy na miejsce startu, skąd będziemy mogli rozpocząć kolejną wędrówkę na górę. Podczas opuszczania zbrojowni natkniemy się jednak na nowy elementy - Pakt Skruchy (1).

pakt2

Z prawej strony będzie widoczna lista z utrudnieniami (2). Możesz tutaj na przykład zwiększyć siłę przeciwników, ograniczyć czas przejścia poszczególnych etapów czy podwyższyć opłaty w sklepach Charona. Każde z utrudnień możemy zwiększyć kilkukrotnie, co będzie symbolizowane przez ilość czaszek.

Odbije się to na poziomie ciepła (3) - im więcej go będzie, tym trudniejsza stanie się gra, ale w zamian możemy otrzymać specjalne nagrody, między innymi cenną ambrozję czy Krew Tytanów, ale także dostęp do Erebów - specjalnych, podziemnych wyzwań.

Warto wiedzieć, że uruchomienie wszystkich utrudnień na maksymalnym poziomie zwiększy poziom ciepła do 63 punktów. Nagrody (do każdej broni) są jednak przyznawane co kolejny poziom, aż do poziomu 21. Następnie możemy zdobyć symboliczną statuetkę Kostka na 32 poziomie. Pozostałe warianty utrudnień nie są promowane nagrodami.

Poprzednio: Hades - Lista Mojr: nagrody za zadania

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami