Hades - Lista Mojr: nagrody za zadania

Dodatkowe zlecenia do wypełnienia.

Główny cel bohatera w grze Hades jest jasno sprecyzowany - jest nim opuszczenie podziemnego królestwa swojego ojca. Okazuje się jednak, że podczas wędrówki możesz wypełniać zadania dodatkowe, za które otrzymasz specjalne nagrody.

mojr1

W jaki sposób można je odblokować? Najpierw należy udać się do Wykonawcy Domu i za 20 diamentów wykupić Listę Mniejszych Przepowiedni Mojr (1).

mojr2

Po uczynieniu tego udaj się do sypialni głównego bohatera i podejdź do stołu (2), który będzie stał z lewej strony pokoju.

mojr3

Po wejściu z nim w interakcję uruchomi się nowy ekran z Listą Mojr (3). Z lewej strony znajduje się menu (4) z zadaniami. Po wybraniu któregoś z nich zobaczysz listę warunków (5) niezbędnych do jego wykonania.

mojr4

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki jakiegoś zadania, to wystarczy je zaznaczyć (na liście będzie zaznaczone na żółto), a następnie wcisnąć wyświetlony przycisk (6), za co otrzymasz nagrodę. Warto wiedzieć, że zadania można zaliczać nawet przed postawieniem całej Listy. Po jej zakupie u Wykonawcy Domu będzie wystarczyło odebrać nagrody za te, które już zrealizowałeś.

Następnie: Hades - Pakt Skruchy: wskaźnik ciepła i utrudnienia

Poprzednio: Hades - Krew Tytanów: jak zdobyć, co daje

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami