Hades - Krew Tytanów: jak zdobyć, co daje

Jeden z cenniejszych artefaktów.

Podczas rozgrywki w Hades będziesz zdobywał różne mniej lub bardziej wartościowe artefakty. Wśród nich są między innymi obole Charona czy kryształy ciemności. Jednym z cenniejszych przedmiotów tego typu jest Krew Tytanów.

krew1

W jaki sposób możesz ją zdobywać? Początkowo będziesz ją otrzymywał przede wszystkim za zabijanie kolejnych bossów z wykorzystaniem różnych broni. Jeśli pokonasz danego przeciwnika różnymi rodzajami oręża, to możesz liczyć na pozostawienie przez nich Krwi Tytanów (1). Jeśli pokonasz danego bossa kolejny raz tę samą bronią, to nagrody będą już inne - na przykład diamenty lub kryształy ciemności.

krew2

Oprócz tego Krew Tytanów możesz na przykład zakupić u Przeklętego Handlarza, Ponadto możesz otrzymać ją jako nagrodę za przechodzenie gry z utrudnieniami włączanymi w Pakcie skruchy, kupić w Świątyni Styksu u Charona (po aktywowaniu Złotego Dotyku w Lustrze Nocy) lub poprzez wypełniając zadania (2) z Listy Mojr.

krew3

Do czego potrzebna jest Krew Tytanów? Przede wszystkim do rozwijania aspektów broni (3), czyli specjalnych ulepszeń przypisanych do oręża na stałe. Ponadto służy jako waluta w niektórych projektach Wykonawcy domu oraz do zakupu rang.

Następnie: Hades - Lista Mojr: nagrody za zadania

Poprzednio: Hades - Diamenty: jak zdobyć, co dają

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami