Ghost of Tsushima: Wyspa Iki - wyzwanie łucznicze

Minigra ze strzelaniem, Talizman Koncentracji.

Wyzwanie łucznicze to rodzaj aktywności pobocznej w Ghost of Tsushima: Wyspa Iki. Rozsiane po wyspie minigry strzeleckie pozwalają zdobyć specjalny Talizman Koncentracji, a następnie go rozwinąć.

Wyzwania łucznicze oznaczone są na mapie ikoną łuku ze strzałą (1). Aby rozpocząć wyzwanie, wystarczy podejść do łuku (2) na platformie i nacisnąć R2.

ghost_of_tsushima_wyspa_iki_wyzwanie_luk_1

Gdy minigra już się rozpocznie, twoim zadaniem jest jak najszybsze zestrzelenie wszystkich lampionów (3) ustawionych przed tobą.

ghost_of_tsushima_wyspa_iki_wyzwanie_luk_2

Na ekranie widzisz też swój aktualny czas (4) oraz czasy wymagane do osiągnięcia konkretnych medali (5): brązowego, srebrnego i złotego.

Nagrody za wyzwanie

Łącznie na Wyspie Iki jest 8 wyzwań łuczniczych. Za pierwsze wzięcie udziału w jednym z nich otrzymujemy na początku Talizman Koncentracji, który zwiększa długość trwania Koncentracji, a więc spowolnienia czasu przy korzystaniu z łuku.

Podejmując się kolejnych wyzwań łuczniczych, stopniowo ulepszamy Talizman Koncentracji, sprawiając, że Koncentracja trwa coraz dłużej. Tempo ulepszania zależy od medali, które zdobywamy:

  • brązowy medal - 1 segment ulepszenia
  • srebrny medal - 2 segmenty ulepszenia
  • złoty medal - 3 segmenty ulepszenia

Swój wynik widzisz po zakończeniu wyzwania:

ghost_of_tsushima_wyspa_iki_wyzwanie_luk_4

Stan ulepszenia - liczbę zdobytych segmentów (6) oraz aktualny bonus do Koncentracji (7) - widzimy w zakładce talizmanów, wskazując Talizman Koncentracji.

ghost_of_tsushima_wyspa_iki_wyzwanie_luk_3

Maksymalnie Talizman można ulepszyć o 24 segmenty - wymaga to oczywiście jednak zdobycia złota we wszystkich ośmiu wyzwaniach.

Kilka ważnych informacji na koniec:

  • Wyniki i medale można poprawiać. Jeśli początkowo zdobędziemy brązowy medal (1 segment ulepszenia), a potem poprawimy go na złoty, to uzyskamy kolejne 2 segmenty ulepszenia
  • Wyzwania łucznicze nie zużywają strzał Jina
  • Aby Talizman Koncentracji działał, należy go wyposażyć tak jak każdy inny Talizman

Spis treści: Ghost of Tsushima: Wyspa Iki - poradnik do dodatku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami