Cyberpunk 2077 działa lepiej na konsolach, choć wciąż są problemy. Gracze testują patch 1.3

Efekty aktualizacji.

  • Fani Cyberpunk 2077 sprawdzają opublikowaną niedawno aktualizację gry
  • Patch poprawił wydajność produkcji na konsolach
  • Wciąż są jednak obecne zróżnicowane błędy

Gracze i youtuberzy publikują wrażenia z testów udostępnionej wczoraj aktualizacji 1.3 do Cyberpunk 2077. Patch poprawił nieco działanie gry na konsolach poprzedniej generacji, choć wciąż nie brakuje błędów.

Na podstawowych modelach PS4 i Xbox One udoskonalono wydajność produkcji. Tytuł częściej utrzymuje płynność na poziomie od 27 do 30 klatek na sekundę. Wyższa stabilność zauważana jest też w sekwencjach, w których liczba FPS spadała poniżej 25.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik do gry za darmo

Wciąż są jednak błędy. W materiale opublikowanym przez Cycu1 pokazano na przykład bug, w wyniku którego kamera wyświetla wnętrze szczęki V, a środek ekranu zasłania najpewniej zarost postaci.

Usterki wskazują również użytkownicy Reddita. U internauty o pseudonimie Distrikt64 tuż po uruchomieniu gry z zainstalowanym patchem 1.3 samochód zablokował się w spazmatycznych ruchach, jednocześnie lewitując.

Literally the first minute with patch 1.3... from r/cyberpunkgame

Natomiast u gracza RealaxFourX wezwane auto zmaterializowało się pod kołami innego, ulegając uszkodzeniu. Dodaje także, że przełączanie na widok zza pleców postaci podczas jazdy motocyklem wydaje się spowolnione - produkcja reaguje na komendę po około trzech sekundach.

My first minutes in the new patch from r/cyberpunkgame

Natomiast FabTBC4Real twierdzi, że na PS5 nowa aktualizacja sprawiła, że z ulic zniknęły inne wozy, a liczba NPC znacząco spadła, co przedstawił w udostępnionym nagraniu. Zauważył też więcej błędów graficznych i fakt, że po wyjściu z samochodu pojawiają się odgłosy tłumu, choć wokół nikogo nie ma.

Patch 1.3 is bad for me on PS5. No cars, barely any NPCs, more visual glitches. Also the sound pop in when I get out of the car. Yikes from r/cyberpunkgame

Inny użytkownik opublikował film, pokazujący sytuację, w której przeciwnicy początkowo stoją bezruchu, nie reagując na ataki V. Niejaki LavianMizu zwraca zaś uwagę, że instalacja patcha pogorszyła efekt odbić.

Booted up 1.3 to try out better console performance (Series X) from r/cyberpunkgame

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami