The Elder Scrolls Online do wypróbowania za darmo

Do 30 sierpnia.

  • Trwa darmowy okres z The Elder Scrolls Online
  • Gracze mogą zapoznać się z zawartością podstawowej gry i zwiedzić prowincję Morrowind
  • Postępy można przenieść do pełnego tytułu

W związku ze startującym jutro wydarzeniem QuakeCon, Bethesda udostępniła za darmo sieciowe The Elder Scrolls Online. Produkcję można testować bezpłatnie do 30 sierpnia.

Oferta skierowana jest do posiadaczy wszystkich platform docelowych gry - PC, Mac, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Google Stadia. Na platformach Microsoftu do zabawy wymagane jest jednak posiadanie abonamentu Xbox Live Gold.

Aby uzyskać dostęp do produkcji na komputerach osobistych, tytuł należy pobrać ze Steama lub oficjalnej strony internetowej projektu. Na konsolach pozycję należy ściągnąć ze sklepu powiązanego z danym urządzeniem.

W ramach darmowego okresu użytkownicy mogą sprawdzić wszystkie treści z podstawowej wersji gry, w tym cztery klasy postaci i ponad dwadzieścia zróżnicowanych stref. Jest też opcja zwiedzenia prowincji zwanej Morrowind i rozegrania prologu wątku Blackwood.

Standardowo wszystkie dokonane w ramach bezpłatnej rozgrywki postępy zostaną zachowane na serwerach, dzięki czemu po ewentualnym zakupie pełnej wersji produkcji pojawi się możliwość kontynuowania przygody.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami