Hades - Próby skarbów i bogów: na czym polegają

Jest ryzyko, są nagrody.

W trakcie przemierzania kolejnych lokacji w grze Hades będziesz mógł zetknąć się nie tylko z klasycznymi komnatami wypełnionymi przeciwnikami. Czasami będziesz mógł również wziąć udział w jednej z prób.

proba1

Pierwsza z nich, to próba skarbu, którą możesz aktywować wchodząc w interakcję ze skrzynią (1) ze skarbem. Od razu zobaczysz też, jaką nagrodę (2) będziesz mógł zdobyć w trakcie próby.

proba2

Po jej rozpoczęciu celem bohatera będzie, jak najszybsze wyeliminowanie przeciwników (3). Ich ilość (4), wymagana do zaliczenia zadania, pojawia się w lewym górnym narożniku ekranu. Dobrze sprawdzają się tu zatem ataki silne i obszarowe, umożliwiające szybkie pozbywanie się rywali.

proba3

Po walce możesz podejść do skrzyni i odebrać nagrodę (5). Jej wysokość będzie zależna od tego, jak szybko pokonałeś rywali. Im szybciej to uczynisz, tym wyższa ona będzie.

proba4

Druga z możliwych prób, to próba bogów. Po wejściu do komnaty, gdzie ma się odbyć, będziesz musiał wybrać dar (6) jednego z bogów. Od razu uzyskasz do niego dostęp, ale jednocześnie zdenerwujesz drugiego boga.

proba5

Celem bohatera będzie teraz odparcie przyzwanych przez drugie bóstwo wrogów (7). Nie ma tu limitu czasowego - rywali trzeba po prostu pokonać. Gdy tego dokonasz otrzymasz w nagrodę dar od drugiego boga. Próba bogów jest zatem opłacalnym rozwiązaniem, ale należy liczyć się z ryzykiem utraty zdrowia w trakcie pojedynku.

Następnie: Hades - Diamenty: jak zdobyć, co dają

Poprzednio: Hades - Dary Chaosa: portale w ziemi

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami