Gracz chwali się "najbrzydszym kontrolerem" PS4

Nie przesadza.

Niejaki „SoloM13” pochwalił się posiadanym padem PS4, opisując urządzenie jako nadające się do nagrody dla „najbrzydszego kontrolera”. Opublikowane zdjęcia wydają się potwierdzać tezę.

Nietypowy sprzęt może pochwalić się złotymi przyciskami i panelem dotykowym. Do tego obudowa pomalowana w części na leśny kamuflaż, a w części na żółte plamy na czarnym tle. A może odwrotnie?

1
Fot. SoloM13
2
Fot. SoloM13

Modyfikacji doczekały się także gałki analogowe. Prawa jest wyższa od lewej, co - jak się okazuje - spotkało się akurat z uznaniem części użytkowników, ponieważ zapewnia podobno dokładniejsze sterowanie.

Poza tym opinie są raczej zgodne i najlepiej podsumowuje je niejaki „omer123ibra”. „Odrażające” - napisał w komentarzu pod zdjęciami opublikowanymi w serwisie społecznościowym Reddit.

Twórca monstrum wyjaśnia, że części nabył głównie w serwisie Amazon. Nakładki na analogi produkuje firma Kontrol Freek, a pasek z dodatkowymi przyciskami na tył urządzenia to oficjalny gadżet.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami