Ghost of Tsushima Director's Cut coraz bliżej - zwiastun przypomina o premierze

Ulepszenia i dodatek z wyspą Iki.

Sony opublikowało zwiastun, który przypomina o zbliżającej się premierze Ghost of Tsushima w tak zwanej edycji reżyserskiej.

Nagranie przedstawia fragmenty przerywników filmowych i właściwej rozgrywki, zarejestrowane na PS5. Nie brakuje ujęć pochodzących z najważniejszego elementu Director's Cut, czyli Wyspy Iki - rozszerzenia wprowadzającego tytułowy region.

Dodatek zaoferuje przygodę, w trakcie której główny bohater wyruszy do wspomnianego obszaru, by zlikwidować „tajemnicze mongolskie plemię”, dowodzone przez szamankę Ankshar Khatun, często nazywaną przewodniczką dusz.

Według twórców, nowa kraina znacznie różni się od Cuszimy z bazowej kampanii. Nie zabraknie unikalnej roślinności i ukształtowania terenu. Podczas zabawy gracze zmierzą się też między innymi z piratami i szalonymi mnichami.

Edycja reżyserska to również liczne ulepszenia techniczne na PlayStation 5. W planach lepsze wykorzystanie kontrolera DualSense, skrócone czasy ładowania oraz opcja zabawy w rozdzielczości 4K lub 60 klatkach na sekundę.

Ghost of Tsushima Director's Cut ukaże się 20 sierpnia na PS5 i PS4. Dla posiadaczy podstawowej produkcji przygotowano kilka opcji upgrade'u w różnych wariantach cenowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami