Car Mechanic Simulator 2021 - części samochodowe: jak szybko kupować

A także jak wyszukiwać części i korzystać z listy zakupów.

Naprawa w Car Mechanic Simulator 2021 wiąże się z wymianą części na nowe. W tym celu musimy je zakupić w sklepie. Na tej stronie przedstawimy, jak kupować części samochodowe, wyszukiwać je i tworzyć listy zakupów, po to, by szybciej odnaleźć produkty, których potrzebujemy.

047

Części samochodowe kupujemy za pomocą komputera (1), który stoi na stole w warsztacie. Sklep podzielony jest na kilka kategorii. Najczęściej jednak będziesz korzystał ze sklepu głównego, w którym odnajdziesz części związane z silnikiem, zawieszeniem, hamulcami, opony i elektronikę.

048

Niektóre kategorie, jak na przykład sklep główny, podzielony jest na grupy (zakładki) (2). Możemy zawęzić nasze poszukiwania, przeglądając poszczególne zakładki.

Przedmiotów, których możemy zakupić w sklepie, jest mnóstwo, dlatego warto skorzystać z kilku funkcji, dzięki którym przyspieszymy proces zakupu części.

049

Po pierwsze, możemy wyszukać część, wpisując nazwy podzespołów za pomocą klawiatury komputera lub ekranowej (w przypadku konsol), które chcemy zakupić. Służy do tego odpowiednie pole (3) w przypadku grania na PC. Można także skorzystać z przycisku do wyszukiwania (4) (konsole).

Jednakże najlepszą opcją na wyszukiwanie odpowiednich części jest tworzenie listy zakupów. Dzięki tej funkcji będziemy mieć pewność, że zakupimy odpowiedni przedmiot. Należy mieć na uwadze bowiem, że niektóre części nazywają się bardzo podobnie i łatwo możemy popełnić błąd, gdyż zakupimy podzespół, który, na pierwszy rzut oka, wydawał się odpowiedni, a różni się minimalnie (np. typem lub nawet jednym znakiem).

050

Aby skorzystać z listy zakupów, należy dodać do niej części jeszcze zanim zdemontujemy zepsuty podzespół. W tym celu należy najechać kursorem na zużytą część i użyć odpowiedniego klawisza/przycisku, aby dodać ją do listy (5).

051

Następnie należy wejść do sklepu, przejść do odpowiedniej kategorii, otworzyć listę zakupów (6) i wybrać z listy przedmiot, który nas interesuje, a ten automatycznie zostanie wyszukany. Warto jednak pamiętać, aby korzystać z tej funkcji należy wybrać odpowiednią kategorię sklepu, a w przypadku podziału na kilka zakładek wybrać od razu grupę Wszystko.

Zakupy w sklepie znacznie ułatwia tablet. Dzięki niemu nie musisz podchodzić każdorazowo do komputera, jeśli zabraknie ci jakieś części. Wystarczy, że skorzystać z menu kołowego i wybierzesz tablet. Wówczas automatycznie przeniesiesz się do sklepu. Jest to narzędzie, które należy najpierw zakupić za pomocą skrzynki z narzędziami ustawionej w warsztacie. Nie jest to wydatek zbyt wygórowany, więc warto zaopatrzyć się w to urządzenie.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - wymiana oleju: jak spuścić i dolać

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - części samochodowe: jak sprzedawać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami