Call of Duty: Vanguard to jedna z najładniejszych gier na nowe konsole - uważa informator

"Właśnie widziałem misję z kampanii".

  • Znany informator chwali oprawę graficzną Call of Duty: Vanguard
  • Twierdzi, że obraz jest wyraźny nawet w misji nocnej
  • Uważa, że twórcy wykorzystali pełny potencjał PS5

Prezentacja Call of Duty: Vanguard dopiero jutro, ale Tom Henderson - renomowany informator, dostarczający wieści o seriach CoD i Battlefield - przekonuje, że miał już okazję ujrzeć strzelankę w akcji. Twierdzi, że produkcja wyróżni się oprawą wizualną.

„Właśnie widziałem misję z kampanii Vanguard na PS5. To najpewniej jedna z najładniejszych gier na konsolach obecnej generacji [PS5 i Xbox Series X/S - dop. red.]” - pisze internauta na Twitterze. „To śmiałe stwierdzenie, ale wygląda przepięknie”.

Sekwencja, którą widział Henderson, rozgrywała się w noc poprzedzającą ofensywę D-Day. Leaker uważa, że pomimo faktu, że akcja toczyła się po zmroku, obraz był bardzo wyraźny. Podkreśla, że brakowało efektu szarości, z którego znane jest Call of Duty.

„Wydaje się, że wykorzystano pełny potencjał PS5. Dużo zabawy z cieniami i oświetleniem, a więc ogniem, wystrzałami i innymi tego typu elementami” - dodaje informator we wpisie opublikowanym na Twitterze.

Call of Duty: Vanguard zapowiedziano po serii przecieków. Nie ujawniono wielu szczegółów, ale pierwszy teaser sugeruje, że - zgodnie z nieoficjalnymi informacjami - akcję osadzono w czasach II wojny światowej. Twórcy obiecują, że więcej detali przedstawią jutro, 19 sierpnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami