Patch 1.3 do Cyberpunk 2077 to największa do tej pory aktualizacja - jest lista zmian

Aktualizacja: łatka dostępna.

  • Ujawniono informacje o największej aktualizacji Cyberpunk 2077
  • Twórcy poprawią minimapę podczas jazdy i dodadzą opcję ponownego rozdania atutów
  • Pojawi się też funkcja hurtowego ulepszania komponentów

Aktualizacja: CD Projekt poinformował, że aktualizacja 1.3 jest już dostępna na PC (także na Stadii) oraz na konsolach PlayStation oraz Xbox.

Oryginalna wiadomość: Zgodnie z obietnicami, CD Projekt ujawniło szczegóły na temat kolejnej aktualizacji Cyberpunk 2077. Według przedstawicieli studia, patch o numerze 1.3 jest największym z dotychczasowych. Data premiery poprawek nie jest znana, ale powinny pojawić się „wkrótce”.

Twórcy wprowadzą między innymi pierwszy pakiet darmowych DLC. Lista zmian i nowości obejmuje też zmniejszenie poziomu zbliżania minimapy podczas jazdy. Poza tym wydłużono czas wyświetlania ekranu wyboru między Skye i Angel w zadaniu „Dom lalek”.

Deweloperzy wprowadzą także opcję ponownego rozdania punktów atutu na drzewie umiejętności postaci. Podniosą również liczbę miejsc na autozapisy (z 10 do 20) oraz szybkie zapisy (z 3 do 10). Ponadto w planach funkcja sprzedania lub wyrzucenia przedmiotów fabularnych po zakończeniu powiązanych z nimi misji.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik do gry za darmo

Lista nowości to też opcja porównywania wszczepów, hurtowego ulepszania komponentów do wytwarzania przedmiotów oraz możliwość obracania V na ekranie ekwipunku z pomocą myszy. To nie wszystko, ponieważ autorzy powiązali czas wykrywania gracza przez wrogów z wybranym poziomem trudności oraz do wpisów w dzienniku dodali linki do bazy danych.

Wyeliminowano również szereg usterek związanych z interfejsem i wyświetlaniem obrazu oraz usunięto literówki w szeregu napisach i opisach. Do tego naprawiono wiele błędów utrudniających rozgrywkę i ulepszono działanie poszczególnych atutów.

Patch 1.3 wprowadzi w sumie setki poprawek związanych z zabawą i wydajnością. Pełna lista zmian i nowości dostępna jest na oficjalnej stronie Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami