Marvel's Avengers - dziś premiera darmowego dodatku z Czarną Panterą

Zwiastun i nowe szczegóły o DLC.

  • Dodatek z Czarną Panterą jest największym spośród DLC do Marvel's Avengers
  • Postać dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami
  • Rozszerzenie wprowadza nową kampanię fabularną

Dziś wieczorem zadebiutuje dodatek, który do Marvel's Avengers wprowadzi postać Czarnej Pantery. W związku z premierą na zorganizowanym wczoraj streamie przedstawiono nowe szczegóły na temat darmowego dla wszystkich posiadaczy gry DLC.

Według deweloperów ze studia Crystal Dynamics, rozszerzenie jest największym i najambitniejszym spośród dotychczasowych. Pakiet zaoferuje kampanię fabularną, skupiającą się na wspomnianym władcy Wakandy.

Opublikowany trailer ujawnia, że bohater zmierzy się z armią Ulyssesa Klaue'a, który poprzysiągł zemstę na królu T'Challi i jego podwładnych. W starciu z agresorem monarsze pomoże Kapitan Ameryka i inni członkowie Avengers.

Nie zabraknie opcji pokierowania Czarną Panterą, która jest postacią o unikalnych dla siebie zdolnościach. Heros stawia na walkę w zwarciu i może wykonać podwójny skok, co pomaga w przemieszczaniu się po lokacjach. Potrafi też rzucić się na wrogów, atakując pazurami.

T'Challa dysponuje umiejętnością rzucania w oponentów sztyletami, powodującymi, że cele otrzymują zwiększone obrażenia od ciosów wręcz. Na wyposażeniu śmiałka są także specjalne koraliki, które leczą sojuszników lub ranią nieprzyjaciół. Ponadto możliwość przywołania energetycznej włóczni, przygważdżającej przeciwników lub wybuchającej przy kontakcie.

Do tego opcja wezwania boga pantery, który pomaga w walce. W trakcie starć Czarna Pantera napełnia również energię, po której zgromadzeniu może wywołać falę, odrzucającą wrogów i zwiększającą ilość zadawanych przez postać obrażeń wręcz.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami