Crysis Remastered Trilogy kontra konsolowe oryginały - porównanie grafiki

Ujęcia z wersji Xbox Series X i Xbox 360.

Studio Crytek opublikowało materiał, w którym porównano odświeżone wersje gier z trylogii Crysis z konsolowymi oryginałami strzelanek.

Nagrania przedstawia ujęcia z remasterów uruchomionych na Xbox Series X, zestawione z analogicznymi scenami, które zarejestrowano w pierwotnych wydaniach poszczególnych produkcji na Xbox 360.

Wideo wskazuje, że nowe edycje zaoferują o wiele ładniejszą grafikę. W filmie zauważyć można między innymi udoskonalone oświetlenie, poprawione efekty pogodowe z kroplami wody na kamerze, a także odbicia.

Różnice pomiędzy obiema wersjami są o tyle znaczące, że konsolowe oryginały gier z trylogii Crysis pod względem wizualnym były okrojone względem odpowiedników z PC. Ze względu na ograniczenia sprzętowe, na PS3 i Xbox 360 zabrakło bowiem szeregu funkcji.

Pakiet Crysis Remastered Trilogy ukaże się jesienią na komputerach, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Przypomnijmy, że od niemal roku odnowiona edycja pierwszej części cyklu dostępna jest jako osobna produkcja.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami