Car Mechanic Simulator 2021 - wymiana oleju: jak spuścić i dolać

Spuszczamy stary olej i wlewamy nowy.

Na tej stronie opiszemy czynności związane z wymianą oleju w Car Mechanic Simulator 2021 - począwszy od spuszczenia starego oleju, a kończąc na wlaniu nowego oleju do silnika.

023

Ten proces należy rozpocząć od podniesienia pojazdu na podnośniku (1). Podejdź do urządzenia i podnieś maksymalnie samochód w górę, wciskając dwukrotnie górny czerwony przycisk.

024

Następnie podejdź do zlewarki oleju (2), która stoi obok komputera.

025

Wejdź w interakcję z urządzeniem i - za pomocą menu kołowego - wybierz opcję: przenieś sprzęt (3), a następnie wybierz podnośnik, przy którym znajduje się naprawiany samochód (na początku gry będzie dostępny tylko jeden podnośnik, czyli A).

026

Teraz użyj zlewarki oleju, która znajduje się pod samochodem. Za pomocą opcji Użyj sprzętu spuścisz stary olej z auta. Po zakończeniu tej czynności odstaw zlewarkę na swoje miejsca, wybierając - kolejno - polecenia: Przenieś sprzęt, Odłóż sprzęt na miejsce.

027

Następnie, za pomocą dolnego przycisku na podnośniku, opuść pojazd na ziemię. Otwórz maskę i wybierz silnik (4).

028

Odnajdź czarny korek oleju, który znajduje się na górze silnika albo z boku (w zależności od modelu samochodu), i odkręć go. Następnie wlej olej. Wlewaj tak długo, dopóki nie zobaczysz, że się wylewa ze zbiornika (5).

Korek wlewu oleju zakręci się automatycznie, gdy opuścisz ekran wlewania oleju. Zamknij maskę, jeśli zakończyłeś inne naprawy w tej części samochodu. Wymiana oleju została zakończona.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - jak wymienić i wyważyć koła

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - części samochodowe: jak szybko kupować

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami