Call of Duty: Vanguard oficjalnie zapowiedziane

Opublikowano pierwszy teaser.

Activision opublikowało teaser Call of Duty: Vanguard, po raz pierwszy oficjalnie używając tytułu strzelanki, o której wiemy już od jakiegoś czasu. Potwierdzono też, że więcej detali poznamy w czwartek, w ramach zapowiedzi w Warzone.

Materiał wideo prezentuje przeróżne pola bitew z II wojny światowej. Jest snajperskie gniazdo w Rosji, pustynia pełna granatów, niemiecki las oraz plaża pełna zniszczonych samolotów.

Padają też nazwiska, a elementy otoczenia układają się w twarze. To zapewne postacie, które widać na samym końcu trailera, ujawnione już jakiś czas temu w materiałach marketingowych.

Wspomniane lokacje to główne fronty II wojny światowej: wschód, zachód, Afryka oraz Pacyfik. Być może wszystkie te lokacje zwiedzimy w ramach kampanii fabularnej.

Na więcej szczegółów musimy poczekać do czwartku, 19 sierpnia. Pokaz tytułu Sledgehammer Games ma rozpocząć się w Warzone o godzinie 19:30, lecz nie jest obecnie jasne, w jakiej formie.

Twórcy Warzone wprowadzili do gry nietypowy sposób na reklamę nowej odsłony: zdarza się, że zwycięzca meczu zostaje zabity przez postać z tegorocznej odsłony Call of Duty. To najpewniej pani Petrowa, z rosyjskiej lokacji otwierającej powyższy trailer.

Materiały marketingowe na temat Call of Duty: Vanguard wyciekły do sieci już wcześniej, potwierdzając umieszczenie akcji w czasie II wojny światowej, plany na otwarte testy, trzy edycje do kupienia i tak dalej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami