AC Valhalla - Oblężenie Paryża: frankijscy szlachcice

Gdzie są wszyscy, jak znaleźć.

Frankijscy szlachcice to trzech przeciwników do pokonania w dodatku Oblężenie Paryża do Assassin's Creed Valhalla. Nie są związani z żadną misją, musisz po prostu znaleźć ich na mapie.

Pokonanie dwóch pierwszych naprowadzi cię na ślad ostatniego. Nagrody za pokonywanie tych wojowników to głównie runy. Nie istnieje jedna większa i istotna nagroda za pokonanie wszystkich - poza satysfakcją.

Pierwszy wojownik do pokonania to Herbert du Lilibonne (1). Znajduje się na północny-zachód od Paryża. Żeby rozpocząć walkę, musisz po prostu podejść i z nim porozmawiać. Zaprosi cię na arenę obok.

frank1

Poziom mocy Herberta to 358, a więc znacząco wyższy od rekomendowanego poziomu dla rozpoczęcia przygody w dodatku (który wynosi 200). Przeciwnik nie jest jednak trudny, stosuje dosyć standardowe zestawy ciosów włócznią.

Kiedy go pokonasz, dobij go. Podniesiesz z jego ciała list, otrzymasz też runę. Następnie udaj się do drugiego celu oznaczonego na mapie poniżej. Druga wojowniczka to Gerswinda (2). Stoi między dwoma pomocnikami - warto zakraść się do nich i przynajmniej jednego pokonać skrytobójstwem, by później nie przeszkadzali.

frank2

Poziom mocy przeciwniczki to 360. Główna trudność polega na tym, że cały czas pozostaje ona na koniu. Musisz więc polegać na unikaniu każdej szarży i zadawaniu szybkiego ciosu zaraz po uniku - świetnie sprawdzą się też strzały.

Gdy pokonasz szlachciankę i dobijesz ją, zabierzesz list, który doprowadzi cię do ostatniego celu. Udaj się na południe od Paryża, by w miejscu wskazanym na mapie niżej otworzyć skrzynię. Gdy to zrobisz, pojawi się łowca Amric (3) o poziomie mocy 362.

frank3

Amric zaczyna walkę na skale, ma też kuszę. Musisz więc się do niego dostać. Kiedy stara się załadować bełt, szybko podbiegaj do niego i uderzaj, by przerwać ładowanie. Poza tym, Amric walczy też krótkim mieczem. Unikaj ciosów i dbaj o staminę, a walka nie będzie trudna.

Po walce dobij go, jak pozostałych. Otrzymasz silniejszą runę i punkty umiejętności. To wszystko.

Więcej porad:

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami