Spider-Man pojawi się w Marvel's Avengers jeszcze w tym roku - zapewniają twórcy

Będzie też Crossbones.

Choć do końca roku pozostaje coraz mniej czasu, twórcy Marvel's Avengers zapewniają, że zdążą dodać Spider-Mana do gry jeszcze przed końcem grudnia - co obiecano już jakiś czas temu.

Postać - zarezerwowana dla konsol PS4 i PlayStation 5 - według pierwotnych planów miała zadebiutować jeszcze na początku roku. Problematyczna premiera samej „podstawki” sprawiła jednak, że założenia te szybko zostały zweryfikowane i ogłoszono opóźnienie.

W marcu deweloperzy opublikowali też nowy harmonogram, już w ogóle nie wspominając od Spider-Manie. To wywołało pewne rozczarowanie, które tonuje teraz projektant Scott Walters.

- Mogę powiedzieć tylko, że zawsze zakładaliśmy wprowadzenie Spider-Mana na PlayStation 5 w 2021 roku. Te plany nadal obowiązują, a więcej szczegółów przekażemy w późniejszym terminie - zapewnia twórca w wywiadzie z serwisem ScreenRant.

Jeśli o Marvel's Avengers mowa, jutro zadebiutuje rozszerzenie War for Wakanda, wprowadzające między innymi postać Black Panther oraz nowe lokacje, umieszczone właśnie w Wakandzie. Wśród przeciwników znajdzie się między innymi Crossbones, zainteresowany kradzieżą vibranium.

- Ma jedne z najbardziej charakterystycznych linii dialogowych, ponieważ po prostu dobrze się bawi. W rękawie ma także kilka interesujących sztuczek. Zawsze długo rozmawiamy na temat tego, kto powinien być głównym przeciwnikiem. Klaw woli nie brudzić rąk, więc potrzebowaliśmy innej postaci, która nie ma z tym problemów - komentuje scenarzystka Hannah MacLeod w rozmowie z magazynem Game Informer.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami