Cyberpunk 2077 wytrzymał tylko miesiąc na liście bestsellerów PS4

Już poza pierwszą dwudziestką.

Po przywróceniu do sprzedaży, Cyberpunk 2077 wskoczył w czerwcu na pierwsze miejsce listy bestsellerów PlayStation Store na PS4. W lipcu polskiej produkcji zabrakło nawet w pierwszej dwudziestce.

Jak wynika z opublikowanego niedawno zestawienia, tytułu nie ma już zarówno na podsumowaniu amerykańskim, jak i tym prezentującym zakupy europejskich graczy.

Po katastrofalnej premierze, cyfrowa wersja Cyberpunk 2077 została usunięta ze sprzedaży w PSN w połowie grudnia ubiegłego roku. Wróciła do sklepu dopiero 21 czerwca, więc miała nieco ponad tydzień, by wypracować imponujący wynik, w obu regionach wyprzedzając Fifę 21 czy Grand Theft Auto 5.

Teraz te dwie gry wracają na szczyt (GTA 5 w Ameryce Północnej, a FIFA 21 w Europie), podczas gdy polskiej megaprodukcji nie ma w zestawieniu wcale.

Podium w USA i Kanadzie uzupełnia NBA 2K21, przed Call of Duty: Black Ops Cold War, a w Europie GTA 5, przed F1 2021. Wydaje się, że dostajemy więc ciekawe podsumowanie popularności dyscyplin sportowych w różnych zakątkach świata.

Jeśli mowa o PlayStation 5, FIFA 21 jest już na pierwszym miejscu w obu opisywanych regionach, przed Spider-Man: Miles Morales (w Ameryce) lub F1 2021 (w Europie). Najlepszą trójkę zamyka NBA 2K21 (w USA i Kanadzie) oraz - ponownie - Spider-Man: Miles Morales (na Starym Kontynencie).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami