Cyberpunk 2077 i patch 1.3 - znamy część zmian i poprawek

Odświeżenie interfejsu?

CD Projekt opublikował szereg materiałów wideo z aktualizacji 1.3 dla Cyberpunk 2077. Wygląda na to, że nadchodząca łatka zajmie się głównie odświeżeniem interfejsu, choć pełna lista zmian i nowości nie została jeszcze opublikowana.

„Dziś rano korporacja Thorton Ltd. ogłosiła aktualizację swojej nawigacji GPS. Inni producenci, w tym topowy Rayfield, niedrogi Makigai czy producent motocykli Yaiba, szybko poszli za jej przykładem” - czytamy w opisie na oficjalnej stronie.

Poniższy materiał wideo sugeruje, że mowa o zmianie skali obrazu wyświetlanego na mini-mapie. W przypadku jazdy samochodem nadal nie jest to jednak dynamiczne skalowanie w zależności od prędkości, co oferują na przykład mody na PC.

Kolejną sekcję w zapowiedzi łatki poświęcono zmianom w interfejsie w klubie Chmury. Mowa zapewne o misji „Dom lalek” - okno z wyborem płci wynajmowanej postaci niezależnej pozostaje na ekranie dłużej.

Idąc dalej, twórcy ułatwią respec, czyli ponowne przypisanie perków. Wygląda na to, że nie trzeba już będzie specjalnego przedmiotu, a wystarczy zapłacić określoną sumę w gotówce. Nadal nie widać jednak sposobu na zresetowanie punktów atrybutów.

„Funkcja ta oznacza bezpieczniejsze eksperymenty z konfiguracjami. Jest łatwo dostępna i tania, więc nie trzeba się wahać podczas inwestowania w konkretne atuty” - zapewnia Katarína, projektantka rozgrywki.

To obecnie wszystkie znane szczegóły. Nie znamy daty premiery łatki, lecz więcej detali poznamy zapewne już jutro. Na godzinę 18:00 zaplanowano bowiem transmisję na żywo w serwisie Twitch.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami