Call of Duty: Vanguard zobaczymy w czwartek. PS Store potwierdza datę

Prezentacja w Warzone.

Ikona w PlayStation Store ujawnia, że pierwsze oficjalne szczegóły na temat Call of Duty: Vanguard zobaczymy w najbliższy czwartek - 19 sierpnia - w ramach prezentacji w Warzone.

Start o godzinie 19:30 polskiego czasu. Activision nie potwierdza doniesień, lecz przecieki oraz nieoficjalne informacje pojawiają się w sieci już od kilku tygodni.

1
Wygląda oficjalnie

Dzisiaj wspominaliśmy już, że twórcy Warzone wprowadzili do gry nietypowy sposób na reklamę nowej odsłony: zdarza się, że zwycięzca meczu zostaje zabity przez postać z tegorocznej odsłony Call of Duty.

Oficjalna prezentacja - jak potwierdza właśnie PS Store - także odbędzie się w popularnym battle royale, lecz nie jest obecnie jasne, w jakiej formie.

Materiały marketingowe na temat Call of Duty: Vanguard wyciekły do sieci już wcześniej, potwierdzając umieszczenie akcji w czasie II wojny światowej, plany na otwarte testy, trzy edycje do kupienia i tak dalej.

Nieoficjalnie mówi się, że Vanguard ma zostać - podobnie jak Cold War - szeroko zintegrowane z Warzone, między innymi w formie nowej mapy. Być może nowości te zadebiutują właśnie 19 sierpnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami