AC Valhalla - Oblężenie Paryża: denary, poziom niesławy

Ulepszanie pomocników.

Jedna z nowości w dodatku Oblężenie Paryża do Assassin's Creed Valhalla to misje buntowników. Zadania te pozwalają nie tylko zdobywać doświadczenie, ale i nowy rodzaj waluty - denary.

Wykonywanie tych zadań stopniowo zwiększa też poziom Niesławy naszej postaci. Wszystko to możemy wykorzystać, by u konkretnych handlarzy kupować ulepszenia i przedmioty.

Każda postać oznaczona ikoną muchy (1) może zlecać nowe misje buntowników, ale może też sprzedawać nagrody za denary. Wystarczy, że w rozmowie wybierzesz odpowiednią opcję (2).

treningbuntownikow1

W oknie handlu po lewej stronie widzisz, ile masz denarów (3). Niestety w naszym przypadku wydaliśmy wszystkie posiadane... Możesz za nie kupować ulepszenia buntowników, czyli jednostek, które pomagają ci w misjach. W drugiej zakładce kupisz też przedmioty - runy, amunicję czy część zbroi.

treningbuntownikow2

W prawym dolnym rogu widzisz natomiast poziom Niesławy (4). Zwiększasz go poprzez wykonywanie misji buntowników. Im większy poziom Niesławy, tym więcej rzeczy do kupienia u handlarzy buntowników.

Zobacz też: AC Valhalla: Oblężenie Paryża - szczury, jak pokonać

Strona główna: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami