AC Valhalla - Oblężenie Paryża: jak zabić Mateczkę

Jak pokonać strażników.

Zabicie Mateczki to część głównego wątku w dodatku do Assassin's Creed Valhalla. Dotarcie do miejsca rytuału, który przeprowadza, jest bardzo proste - ale samo podejście do celu może budzić już pewne wątpliwości.

Mateczka jest bowiem chroniona przez czterech strażników. Mimo że posiadamy rytualny sztylet i mamy odgrywać pomocnicę Mateczki, by do niej podejść, to nie możemy tego zrobić. Z jakiegoś powodu strażnicy nas rozpoznają, chociaż sama Mateczka nie widzi w nas nic dziwnego.

Dlatego też, by pozbyć się strażników, zeskocz na początku na parter i ukradnij klucz strażnikowi (1) stojącemu na środku komnaty.

mateczka1

Następnie wdrap się na kolumnę po prawej stronie, by wrócić na górę. Musisz otworzyć drzwi celi (2) po prawej stronie pomieszczenia. Gdy to zrobisz, Mateczka każe strażnikom pójść i zobaczyć, co się stało.

Zeskocz na parter po prawej stronie lub schowaj się na kolumnie, by strażnicy się nie zauważyli. Potem wystarczy, że podejdziesz do punktu interakcji (3), żeby zacząć scenkę efektownego zabójstwa.

mateczka2

Oczywiście możesz po prostu zgładzić cel ciosem w plecy, ale ominiesz wtedy cut-scenkę i prawdopodobnie zwrócisz uwagę straży.

Zobacz też: AC Valhalla: Oblężenie Paryża - misje buntowników

Strona główna: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami