Rockstar rozważa też remaster Red Dead Redemption

Wszystko zależy od sprzedaży odświeżonej trylogii GTA.

Nowy raport serwisu Kotaku nie tylko potwierdza istnienie zremasterowanej trylogii starszych odsłon GTA, ale daje również nadzieję na odświeżoną wersję Red Dead Redemption.

Informatorzy przekazali redakcji, że Rockstar Games ma w planach „nowe porty innych gier, jak Red Dead Redemption”. Na decyzję wpłynie podobno głównie sprzedaż odnowionej trylogii GTA 3, Vice City i San Andreas.

Jeżeli amerykańskie studio zdecyduje się przygotować nową wersję RDR, to produkcja najprawdopodobniej trafiłaby nie tylko na nowe konsole, ale też PC. Fani od wielu lat proszą deweloperów o możliwość rozegrania przygody na komputerach.

Red Dead Redemption opowiada o wydarzeniach, które rozgrywają się po RDR2 - wcielamy się w dobrze znanego fanom „dwójki” Johna Martsona. Gra oferuje nie tylko klasyczną przygodę dla jednego gracza, ale też multiplayer i niezwykle ciepło przyjęte DLC z zombie - Undead Nightmare.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami