Rebel Galaxy za darmo w Epic Games Store

Zręcznościowa, kosmiczna eksploracja.

Rebel Galaxy jest dostępne za darmo dla wszystkich w sklepie Epic Games Store. Grę można dodać do biblioteki bezpłatnie do przyszłego czwartku, czyli do 19 sierpnia.

To symulator kosmiczny, lecz z bardziej zręcznościowym modelem walki i sterowania niż - przykładowo - Elite Dangerous. Nietypowy jest też projekt kosmosu - bo wszystko znajduje się na jednej płaszczyźnie. Nie poruszamy się w „górę i dół”.

Wybieramy jeden z ponad dwudziestu statków i wyruszamy na różnorodne misje. Możemy zająć się pozyskiwaniem minerałów, ale też walką z piratami. Można skupić się na handlu - system popytu i podaży pozwala poświęcić się zabawie w kupca i dobrze na tym zarobić.

Historia jest tu raczej tylko tłem, ale Rebel Galaxy ma też elementy RPG, z krótkimi rozmowami czy wpływem na różne frakcje, które spotkamy podczas podróży.

Twórcy przygotowali nawet opcję prostego przygotowania własnych plików muzycznych tak, by uruchamiały się w określonych warunkach - na przykład podczas kosmicznej bitwy czy spokojnej eksploracji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami