Oblivion na silniku Skyrima robi wrażenie - nowy materiał od twórców

Wciąż bez daty premiery.

Twórcy Skyblivion - moda, który przenosi zawartość z Obliviona na silnik Skyrima - opublikowali wideo, prezentujące postępy w pracach nad projektem, w tym nad lokacjami i modelowaniem obiektów.

Projekt nie jest zwykłym fanowskim remasterem. Twórcy przerabiają i budują od podstaw niektóre obszary, by „lepiej pasowały do lore”. Przykładem jest Gold Shore, które teraz faktycznie pasuje do swojej nazwy.

Miasto Leyawiin doczekało się przebudowy dróg i dodatkowej infrastruktury, także poza murami miasta. Jest też otoczone farmami, stając się teraz bardziej naturalnie prezentującą się miejscowością.

Twórcy stale dodają do gry modele potworów, roślin, broni i pancerzy. Jak podkreślają, prace te przebiegają w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu „świat wydaje się naprawdę żywy”.

Nad Skyblivion pracuje w sumie ponad 50 osób, ale deweloperzy wciąć zachęcają, by wszyscy chętni - posiadający odpowiednie umiejętności - zgłaszali się do pomocy w kodowaniu czy pracach nad modelami.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami