Hades - Wykonawca Domu: jak działa, co można kupić

Upiększanie domu i podziemi.

W trakcie przemierzania pierwszej, bezpiecznej lokacji, czyli Domu Hadesa, zwróć uwagę na znajdujące się z lewej strony biurka duszki. Jest to tak zwany Wykonawca Domu (1), czyli swojego rodzaju budowniczy, z którym można wejść w interakcję.

dom1

Po uczynieniu tego wyświetli się nowy ekran podzielony na kilka części. Na górze znajdują się kategorie miejsc (2), w których możesz stawiać różne przedmioty lub dekoracje. Główna lista pokazuje opisy (3) poszczególnych przedmiotów, a z prawej strony wyświetlana jest ich cena, zazwyczaj obejmująca kryształy (4) - nie jest to jednak jedyna waluta, za niektóre rzeczy trzeba zapłacić np. diamentami.

dom2

Część przedmiotów zapewnia konkretne funkcje, czego najlepszym przykładem jest darmowe Uzdrowisko w Tartarze (5). Dzięki niemu możesz stworzyć fontannę przywracającą część życia bohatera, która staje się dostępna w niektórych miejscach podziemnego królestwa. Inne rzeczy służą jedynie za dekoracje.

Następnie: Hades - Przeklęty Handlarz: co można kupić

Poprzednio: Hades - Kodeks podziemi: jak zdobyć, co daje

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami