Hades - Granat Mocy: jak zdobyć, co zapewnia

Wzmocnij dary bogów.

Owoce Granatu Mocy są jednym z rodzajów artefaktów, które można zdobyć w trakcie rozgrywki w grę Hades. Poniżej dowiecie się, w jaki sposób można do nich dotrzeć oraz co zapewniają głównemu bohaterowi.

granat1

Podobnie, jak wiele podobnych znajdziek, Granaty Mocy (1) można odnaleźć po pokonaniu potworów w niektórych lokacjach. Ponadto można je kupić za Obole w sklepie Charona.

granat2

Wejście w posiadanie Granatu Mocy zapewni nam możliwość natychmiastowego ulepszenia (2) wskazanego przez nas Daru bogów. W ten sposób możemy na przykład zwiększyć obrażenia zadawane przez dane ulepszenie. Im wyższy poziom rozwoju danego Daru, tym skuteczniejszy będzie w walce. Należy pamiętać, że po śmierci bohatera, podobnie jak Dary, ulepszenia z Granatu Mocy przepadają.

Jeśli zdobędziemy Granat Mocy przed przyjęciem jakiegoś Daru (lub nie będzie można go rozwinąć), to w zamian otrzymamy określoną sumę Oboli Charona. Warto też mieć na uwadze, że oprócz zwyczajnych Granatów Mocy możemy też trafić na ich cząstki, które automatycznie i losowo rozwijają jeden z naszych Darów.

Następnie: Hades - Nektar i upominki: jak działają

Poprzednio: Hades - Kryształy: jak zdobywać, do czego służą

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami