Hades - Aspekty: jak odblokować stałe ulepszenia broni

Wzmocnij oręż na zawsze.

Już od pierwszych chwil w trakcie zabawy w grę Hades będziesz natrafiał na ulepszenia broni, które są nazywane Darami bogów. Każde z bóstw dysponuje niepowtarzalnymi wzmocnieniami dla każdej z broni. Należy jednak pamiętać, że wszystkie przepadają w momencie śmierci bohatera.

aspekt1

Zupełnie inaczej jest w przypadku tak zwanych Aspektów, czyli ulepszeń broni rozwijanych już na stałe. W jaki sposób je odblokować? Najpierw należy przy pomocy Chtonicznych kluczy odblokować wszystkie sześć broni w zbrojowni. Po uczynieniu tego zwróć uwagę na miejsce oręża trzymanego obecnie przez bohatera. Okaże się, że pokrywa je dym (1). Podejdź bliżej i skorzystaj z opcji Odkryj (2), dzięki czemu przejdziesz do menu Aspektów.

aspekt2

W tym miejscu zobaczysz listę dostępnych ulepszeń (3). Każde z nich możesz zakupić płacąc za nie specjalną walutą, czyli Krwią tytanów (4). Jak widać na każdy oręż przypadają cztery różne ulepszenia, w tym jedno tajemne, odkrywane po spełnieniu odpowiedniego warunku. Warto też wiedzieć, że naraz możemy korzystać tylko z jednego aspektu.

Następnie: Hades - symbole przy przejściach: co znaczą

Poprzednio: Hades - pułapki: jak działają

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami